• خبر روز


کارگاه بین المللی آموزشی «استعداد یابی در ورزش» در دانشکده تربیت بدنی برگزار شد

1396/07/10

کارگاه بین المللی آموزشی «استعداد یابی در ورزش» در دانشکده تربیت بدنی برگزار شد

      بر اساس هماهنگی های انجام شده در طول یکسال گذشته با دانشگاه کومبرای پرتغال، و دیدار نمایندگان دانشگاه (دکتر بختیار ترتیبیان-دکتر رسول اسلامی) از این دانشگاه و رایزنی های اولیه صورت گرفت و در تاریخ 3/7/96 با سفر نمایندگان دانشگاه پرتغالی به ایران تفاهم نامه مشترک و بین المللی بین دانشگاه علامه طباطبائی و دانشگاه کومبرا به نمایندگی راموش د کاروال هو و پروفسور آنتنیو فیگیریدو از دانشگاه کومبرا و جناب آقای دکتر حبیب هنری از دانشگاه علامه طباطبائی در حضور جمعی از اساتید دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی منعقد گردید.

     سپس اعضای حاضر در جلسه به همراه میهمانان پرتغالی از موزه دانشگاه دیدن نمودند .همچنین در تاریخ 4/7/96 کارگاه بین المللی استعداد یابی در ورزش با حضور دکتر آنتنیو فیگیریدو در محل دانشکده تربیت بدنی در دو وقت صبح و بعد ازظهر برگزار گردید که با استقبال بی نظیر شرکت کنندگان و دانشجویان روبرو شد.

       دکتر کارگر رئیس دانشکده تربیت‌بدنی و علوم‌ ورزشی دانشگاه در افتتاحیه این کارگاه عنوان نمودند: با آغاز به کار فعالیت هیات رئیسه جدید در دانشکده سیاست‌های جدید و برنامه‌های مختلفی به ریاست دانشگاه ارائه شد. او افزود: بخشی از این برنامه‌ها جذب اعضا هیات علمی جدید، هماهنگی برای راه‌اندازی رشته های جدید، آمادگی برای راه‌اندازی مقطع کارشناسی و جذب دانشجو در پردیس خودگردان دانشگاه بوده است که بخشی از آن محقق شد.

    در روز دوم نیز پروفسور راموش دکاروال هو،کارگاه خود را با موضوع سیستم آموزش و پژوهش دانشگاه پرتغال برگزار نمودند.که این کارگاه نیز با استقبال دانشجویان و پرسش و پاسخ همراه بود

   لازم به ذکر است به شرکت کنندگان در این کارگاه بین المللی دو گواهی بین المللی ارائه گردید.


بازدید: 1119خروج