• خبر روز


پرسش و پاسخ

قابل توجه دانشجویان محترم دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی

درصورت تمایل پرسش های خود را در حوزه های دانشجویی، آموزشی و فناوری اطلاعات (دربخش نظرات) مطرح نمایید تا در اسرع وقت، کارشناس مربوط به هر قسمت پاسخگو سوالات شما باشند.

تاریخ درج خبر: 1397/11/14  -  ساعت درج خبر: ١٥:٢٠  -  شماره خبر: ٨٠٩٥  -  تعداد بازدید: 2521

نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1397/11/15 14:41
0
0
چگونه میتوانم از اسامی اساتید دانشکده مطلع شوم و به دلیل دوری راه با مدیر گروه رشته مورد نظرم از طریق تلفن و یا ایمیل صحبت کنم؟

با مراجعه به سایت دانشکده به نشانی pe.atu.ac.ir در بخش معرفی دانشکده / معرفی گروه های آموزشی میتوانید لیست گروه ها، اساتید و مدیر گروه هر کدام از رشته ها را مشاهده کنید و همچنین با مراجعه به سامانه پژوهشی اساتید به نشانی simap.atu.ac.ir/faculty اطلاعات تکمیلی در خصوص اساتید دانشگاه کسب نمائید.


کاربر مهمان
1397/11/15 14:24
0
0
سلام. چگونه در محیط دانشکده به اینترنت متصل شوم؟ برای من نام کاربری ایجاد نشده است.

باسلام. شما میتوانید از کامپیوتر های داخل سایت دانشکده استفاده نمائید و یا اگر تمایل به استفاده از لپ تاپ یا گوشی هوشمند خود برای اتصال به اینترنت دارید مراحل زیر را طی کنید: ۱. شبکه بی سیم یا wireless دستگاه خود را روشن کنید و بدون نیاز به رمز اتصال یا ssid به شبکه دانشگاه متصل شوید. ۲. وارد صفحه ای به نشانی ict.atu.ir/login خواهید شد که از شما نام کاربری و رمز عبور میخواهد. ۳. نام کاربری و رمز شما همان ایمیل و رمز ایمیل دانشگاهی شما می باشد. (در صورتی که هنوز اکانت پست الکترونیکی دانشگاهی خود را فعال نکرده اید به سایت its.atu.ac.ir مراجعه نمایید و بدون نیاز به مراجعه حضوری اکانت خود را فعال را بازنشانی پسورد نمائید. * در صورت نیاز برای راهنمایی بیشتر با شماره تلفن ۴۸۳۹۴۱۶۶ مسئول امور فناوری دانشکده تماس حاصل فرمائید.


نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج